Реални сусрети

У оквиру програма професионалне оријентације, ученици осмог разреда наше школе су са својим одељењским старешинама у понедељак, 26.03.2018. године посетили Машинско-електротехничку школу у Параћину. Професори Машинско-електротехничке школе су ученике упознали са образовним профилима које нуди њихова школа. Ученици су такође посетили и кабинете и радионице са којима школа располаже. Могли су да виде какви су услови рада у школи, да осете атмосферу по одељењима, однос професора и ученика и да замисле себе у датом окружењу, у складу са својим интересовањима и способностима.
Реални сусрети су користан вид упознавања са светом занимања и образовних профила и надамо се да ће овај сусрет бити од користи за наше ученике у избору одговарајућег занимања и средње школе.