Општинско такмичење из математике одржано је у суботу, 24.2.2018.године, у ОШ „Момчило Поповић-Озрен“ у Параћину. Учествовало је 20-оро ученика наше школе и постигли су изузетне резултате. Освојили су 8 диплома и 6 похвала и то:
3.разред – Теодора Милић и Исидора Милић из Дреновца освојиле су другу награду; Алекса Милојевић из Дреновца и Викторија Симић из Горњег Видова су освојили трећу награду. Наташа Лукић из Дреновца и Алекса Миловановић из Бусиловца су похваљени;
4. разред – Огњен Максимовић из Бусиловца је освојио максималних 100 поена и прву награду. Саша Лукић из Дреновца освојио је другу награду;
5. разред – Невена Милетић из Дреновца је освојила трећу награду, док је Магдалена Милојевић Сикирице изнаграђена похвалом;
6. разред – Урош Милојевић из Дреновца је освојио прву награду. Невена Павловић из Сикирице, Тања Лукић и Лазар Милић из Дреновца су похваљени.
Честитке нашим ученицима на постигнутим резултатима, њиховим учитељицама Зорици Вукотић, Шумадинки Рајић, Славици Миловановић, Весни Радосављевић, учитељу Небојши Златановићу, као и наставницама математике Славици Марић и Јелени Јелић.