Разнолике теме смењивале су се вечерас на сцени параћинског позоришта. Шесте фестивалске вечери представила нам се школа ,,Бранко Крсмановић“ из Cикирице. За присутне гледаоце извели су четири комада. Најпре су ученици млађег узраста одиграли сценски приказ под називом ,,Ако сте нас родили онда нас волите“ и подсетили нас на постојање дечијих права. Бајку о зачараној принцези испричали су нам, потом, у истоименој представи њихови старији другари. Трећа по реду представа инспирисана је 170. годишњицом постојања и рада школе и носи назив ,,У земљи чудеса“. Последњи комад настао је по мотивима сатире Р. Домановића ,,Мртво море“. Похваљујемо добар одабир текстова, избор музике и велики уложени труд!