У ОШ “Момчило Поповић-Озрен у Параћину, 25.02.2017. године одржано је Општинско такмичење из математике ученика од 3. до 8. разреда. Ученици наше школе су освојили 7 диплома и 4 похвале, а њих 6 се пласирало на окружно такмичење, и постигли су следеће резултате: Саша Лукић, ученик трећег разреда из Дреновца и Огњен Максимовић, ученик трећег разреда из Бусиловца, су освојили другу награду, а ученик Урош Милић, ученик трећег разреда из Дреновца, трећу награду. Ученица четвртог разреда из Сикирице, Магдалена Милојевић је освојила трећу награду и пласман на окружно такмичење, а ученици Александар Јовичић из Горњег Видова и Невена Милетић из Дреновца похвале. Лазар Милић, ученик петог разреда из Дреновца освојио је другу награду и пласман на окружно такмичење, Урош Милојевић из Дреновца трећу н аграду и пласман на окружно такмичење, док су ученице Тања Лукић из Дреновца и Невена Павловић из Сикирице награђене похвалама и пласманом на окружно такмичење. Ученица осмог разреда из Дреновца, Сања Симић освојила је другу награду и пласман на окружно такмичење. Честитке свим ученицима на постигнутим резултатима и учешћу на општинском такмичењу, као и њиховим учитељима и наставницима који су их припремали: Славици Миловановић, Зорици Вукотић, Биљани Петровић, Весни Радосављевић, Владанки Шајкић, Небојши Златановићу, Лидији Стојановић, Предрагу Ивановићу и Драгану Симићу. Пуно среће и успеха на окружном такмичењу.