Oпштинско такмичење из биологије

Ученици наше школе не престају са сјајним резултатима и нижу само успехе где год да се појаве. Данас је у ОШ „Ђура Јакшић“ одржано општинско такмичење из биологије, где је учествовало 13 наших ученика од којих је чак 8 освојило одређени ранг. Наши ученици су постигли фантастичне резултете:
ученице 5.тог разреда: Наташа Мајсиловић из Бусиволца освојила је II ранг, Тања Лукић из Дреновца III ранг и Софија Ђорђевић III ранг; ученици 6.тог разреда: Сашка Ђурић из Сикирице И ранг, Алекса Беговић из Сикирице ИИИ ранг, Милица Манчић из Сикирице ИИИ ранг;
ученице 7.ог разреда: Емилија Милојковић из Дреновца II ранг и Милица Миловановић из Дреновца III ранг.
Искрене честитке свим ученицима на сјајним резултатима и њиховој наставници, Данијели Илић. Желимо им још више успеха на окружном такмичењу, браво.