На Општинском такмичењу у стоном тенису, екипном и појединачном, одржаном данас у Хали спортова у Параћину, наши ученици су били доминантни у свим категоријама. У такмичењу екипа код дечака, тријумф наших стонотенисера. Без изгубљеног сета, екипа у саставу Милан Алексић, Ђорђе Алексић и Милан Пантић, освојила је прво место. У такмичењу екипа код девојчица, Андријана Јаћимовић и Анђела Симић, такође без изгубљеног сета освојиле су прво место. Ништа мање успешни нису били ни у појединачној конкуренцији. Код дечака: Милан Алексић 1. место, Ђорђе Алексић 2. место. Код девојчица: Андријана Јаћимовић 1. место, Анђела Симић 2. место. Честитамо нашим ученицима на сјајним резутатима и желимо им пуно среће на Окружном такмичењу.