Часопис ученика наше школе

Са поносом могу да кажем да је часопис наше школе активан већ 4 године и да ових дана слави свој мали рођендан. Часопис је осмишљен као модел повезивања ученика са науком; као модел сарадње ученика и наставника; као и модел међусобне сарадње ученика и помоћ у одговорима на нека питања која интересују ученике. Осим тога часопис је и дневник интересовања ученика, па тако у њему могу да се прочитају упутства за видео игре, препоруке за филмове као и актуелне модне препоруке, неретко ту ученици излажу своје литерарне и ликовне радове.
У најновијим чланцима можемо сазнати о Ноћи вештица, прочитати нешто ново о Бетовену, сазнати све о Милану Миловановићу, прочитати есеје ученика на теме о рату, ковиду, чудесној справи, прочитати препоруку за познату серију као и погледати најновију изложбу новогодишњих честитки и све то уз помоћ наших ученика: Невене Милетић, Емилије Филиповић, Милице Кркић, Весне Милојевић, Анђеле Саздановић, Софије Јеремић и многих других који су учествовали у његовом креирању од самог почетка.
С поштовањем,

уредник часописа, наставница Гордана Петровић