Шесточлана екипа наше школе учествовала је на одлично организованом спортском дружењу учитеља Србије на Копаонику, у екипи учитеља из општине Параћин, на челу са председницом Друштва учитеља Параћина, Виолетом Живковић. Поред дивне атмосфере и дружења, ми смо постигли и одличне резултате. Наша Тања Стојковић је освојила злато на тамичењу у шаху, уз потпуну доминацију. На табли није било противника који је Тањи могао да парира у игри, тако да је заслужено освојила прво место. У одбојкашкој екипи из општине Параћин учествовале су две играчице из наше школе, Милица Миленовић и Славица Вулић и екипа је освојила друго место. Лидија Стојановић је имала запажен наступ у окретању обруча, а Анита Дјурић и Биљана Петровић у пикаду. Све у свему, препуни смо утисака са дивно организованог дружења. Хвала учитељима из Крушевца који су били главни домаћини и Милици и Анити које су забележиле све најважније тренутке!