ПРВА НАГРАДА У МЛАЂИМ РАЗРЕДИМА – ФЕСТИВАЛ ПОЕЗИЈЕ О ВИНОГРАДИМА, ГРОЖЂУ И ВИНОГРАДАРИМА

Ученици наше школе постигли су одличне резултате на конкурсу у оквиру Фестивалу поезије о виноградима, грожђу и виноградарима. ПРВУ НАГРАДУ у категорији млађих разреда освојила је Весна Милојевић, ученица четвртог разреда из Дреновца, а похвалама су награђене следеће ученице: Николина Рајић, ученица првог разреда из Бусиловца, Теодора Сврзић, ученица четвртог разреда из Дреновца, Анастасија Милошевић, ученица другог разреда из Ратара и Милица Радојевић, ученица четвртог разреда из Ратара. У категорији старијих разреда, Ања Радојевић, ученица осмог разреда из Сикирице је награђена похвалом. Честитке свим ученицима на постигнутим резултатима, као и њиховим учитељицама и наставницама: Весни Миленовић, Светлани Милутиновић, Весни Милојковић Милосављевић и Александри Урошевић.

У суботу 7.3.2020. године на општинском такмичењу “Књижевна олимпијада“, ученица седмог разреда наше школе, Нађа Симић (предметни наставник Гордана Петровић) освојила је другу награду и пласирала се за следећи ниво такмичења. Све честитке Нађи и Гордани и пуно среће на окружном такмичењу.