ОПЕТ МЕЂУ НАЈБОЉИМА

На Републичком такмичењу у шаху, које је одржано 19.и 20.маја у Зрењанину, ученици наше школе су остварили изванредне резултате и у појединачној и у екипној конкуренцији. У појединачној, веома јакој конкуренцији, у којој је међу учесницима било и фиде мајстора и мајсторских кандидата, наши ученици су били У САМОМ ВРХУ. У екипној конкуренцији од 48 школа, екипа наше школе је превазишла очекивања и ОСВОЈИЛИ СМО ОД 7 – 11. места, што је огроман успех и за ученике и за школу.

Све честитке нашим ученицима, МИЛИЦИ МИЛОВАНОВИЋ, АНЂЕЛИ УРОШЕВИЋ, АНДРИЈАНИ ЈАЋИМОВИЋ, САШИ ЛУКИЋУ, СТЕФАНУ ПОПОВИЋУ, ИСИДОРИ МИЛИЋ, ТЕОДОРИ МИЛИЋ, ВЕСНИ МИЛОЈЕВИЋ  И САВИ МИЛОСАВЉЕВИЋУ у појединачној конкуренцији и екипи школе у следећем саставу: САША ЛУКИЋ, СЛОБОДАН МИЛОВАНОВИЋ, ЛАЗАР МАРКОВИЋ, АЛЕКСАНДАР БОГДАНОВИЋ, МИЛИЦА МИЛОВАНОВИЋ, АНДРИЈАНА ЈАЋИМОВИЋ И АНЂЕЛА УРОШЕВИЋ.

Све честитке за наставницу ТАЊУ СТОЈКОВИЋ!